Instalacje elektryczne

ILUMINACJE

Oferujemy projektowanie i realizacje oświetlenia: wnętrz mieszkaniowych, restauracji, pubów, klubów.

Iluminacje domów jednorodzinnych

Wizualizacja 1: Iluminacja domu jednorodzinnego.
Wizualizacja 2: Iluminacja domu jednorodzinnego.
Wizualizacja 3: Iluminacja kaplicy.

Głównym obszarem naszych działań na polu oświetlenia zewnętrznego jest iluminacja domów jednorodzinnych. Rozpowszechniony trend oświetlania domów za pomocą kinkietów, chcemy zastąpić iluminacją. W iluminacji czynnikiem uatrakcyjniającym widok nocny obiektu jest samo światło, a nie oprawy. Oprawy są tak ulokowane, aby ograniczyć możliwość ich obserwowania i w związku z tym wyeliminować ich ingerencję w widok dzienny obiektu. Ukrywanie naświetlaczy przed wzrokiem obserwatora również poprawia warunki obserwacji obiektu. Brak niespójnych plam o wysokiej luminancji i zjawiska olśnienia to podstawowe korzyści płynące z zastosowania iluminacji punktowej zamiast oświetlenia kinkietowego.

Dotychczas iluminacja stosowana była głównie do obiektów reprezentacyjnych. Rozwój w produkcji źródeł i opraw oświetleniowych pozwala dziś zastosować iluminację również do małych obiektów architektonicznych, takich jak domy jednorodzinne.

Iluminacje obiektów sakralnych i reprezentacyjnych

W ofercie naszej firmy znajduje się projektowanie i realizacja iluminacji obiektów sakralnych (kościoły, kaplice, pomniki) i reprezentacyjnych (banki, ratusze, zamki, pałace itd.).

Oświetlenie basenów i zieleni

Tworzymy projekty oświetlenia ogrodów oraz basenów. Dzięki technice trójwymiarowej oraz bogatej ofercie rynku oświetleniowego projektujemy i realizujemy również oświetlenie podwodne.

Proces wykonania

Łącząc dziedziny elektrotechniki, techniki świetlnej i grafiki komputerowej, tworzymy projekty oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Zapewniamy również realizację projektów. Wykonanie projektu (w zależności od złożoności obiektu) trwa kilka dni.

Pierwszym krokiem pracy są czynności związane z zapoznaniem się z obiektem takich jak: określenie wymiarów, pomiar współczynników odbicia światła czy analiza otoczenia obiektu (w wypadku oświetlenia zewnętrznego).

Drugim krokiem jest wykonanie projektu. Korzystamy z programów graficznych typu 3D stworzonych specjalnie do obliczeń oświetleniowych. Dzięki technice trójwymiarowej, tworzymy fotorealistyczne wizualizacje naszych projektów, które pokazują rzeczywisty rezultat działań oświetleniowych. Staramy się proponować więcej niż jeden wariant projektu.

Ostatnim krokiem jest realizacja projektu. Zawiera się w tym dostarczenie sprzętu (opraw i źródeł oświetleniowych, kabli, przewodów itd.), zamontowanie ich i podłączenie do zasilania.

KONTAKT

Elt-Pro
Tomasz Zdziarski
ul. Laskowska 45
05-430 Celestynów
k. Warszawy

dr inż. Tomasz Zdziarski
tel. kom.:
+48 533 289 731

e-mail:
biuro@elt-pro.pl

PAGETOP
Copyright © Elt-Pro All Rights Reserved.
Powered by WordPress & BizVektor Theme by Vektor,Inc. technology.