Instalacje elektryczne

USŁUGI CONSULTINGOWE

  • HOME »
  • USŁUGI CONSULTINGOWE

Usługi Konsultingowe można zdefiniować jako zawodową działalność gospodarczą polegającą na oferowaniu usług doradczych przez specjalistów posiadających ekspercką wiedzę w określonej dziedzinie bądź dziedzinach, skierowaną do szeroko pojętych przedsiębiorców, jako pomoc w rozwiązywaniu napotykanych przez nich problemów, w tym również prawnych. W nowoczesnej gospodarce jest usługą posiadającą podstawowe znaczenie dla wszelkich skomplikowanych procesów i działań zarówno w sferze prawnej, gospodarczej, jak i technicznej.
Nasza firma z racji posiadanych uprawnień i „zaplecza” inżynieryjno-naukowego świadczy usługi konsultingowe głównie w sferze gospodarczej i technicznej. Obszar działań związany jest z procesem budowlanym dot. projektowania, wykonywania i eksploatacji instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych.
W ramach świadczonych usług wykonujemy profesjonalne ekspertyzy i analizy poparte w razie potrzeby odpowiednimi pomiarami, obliczeniami, analizami i symulacjami komputerowymi.
Świadczymy usługi doradcze w ocenie prawidłowości przebiegu procesu budowlanego od etapu Programu Funkcjonalno Użytkowego (w przypadku zamówień publicznych), poprzez proces realizacji aż po procedury odbiorowe wykonanych prac.
Wykonujemy ekspertyzy związane z jakością energii z wykorzystaniem odpowiednich mierników, rejestratorów i analizatorów parametrów sieci.
Uczestniczymy w testach urządzeń i instalacji elektrycznych, sporządzamy stosowne opinie i wnioski z badań i testów ww., które sygnowane są nazwiskami ze stopniami naukowymi i uprawnieniami budowlanymi.

KONTAKT

Elt-Pro
Tomasz Zdziarski
ul. Laskowska 45
05-430 Celestynów
k. Warszawy

dr inż. Tomasz Zdziarski
tel. kom.:
+48 533 289 731

e-mail:
biuro@elt-pro.pl

PAGETOP
Copyright © Elt-Pro All Rights Reserved.
Powered by WordPress & BizVektor Theme by Vektor,Inc. technology.